REPREZENTANT VANZARI – PROMOVARE

GLOBAL STEP SRL
Publicat la 9 Aug | Expira la 30 Sep

Descriere job

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate: USAMV sau Politehnica (chimie) sau Universitate (biologie, chimie)
- Persoana foarte organizata, atenta la detalii, capabila sau lucreze cu termene limita

- Abilitati de comunicare

- Putere de convingere
- Cunostinte avansate Microsoft Office - in special Excel si Word, Outlook

- Cunostinte avansate limba engleza / optional germana

- Permis de conducere cat B – experienta min 5ani

Descrierea jobului

- Intretinere baza de date client vechi: trimitere cataloage actualizate, prin curieri (pentru tara) si prin vizite directe (pentru Bucuresti)

- Imbunatatirea portofoliului deja existent prin identificarea de noi potentiali client

- Trimiterea de cataloage actualizate, prin curieri (pentru tara) si prin vizite directe (pentru Bucuresti) catre potentialii client

- Livrarea de marfa pentru Bucuresti si ocazional in tara

- Intretinerea si imbunatatirea magazinului online de pe site-ul firmei

- Realizarea traducerilor produselor din cataloagele furnizorilor

- Intretinerea si imbunatatirea paginii de Facebook a firmei

- Asigurarea reclamelor pe diverse site-uri de publicitate din domeniu

0 anunt activ

Departament

Altele

Tip job

Full Time
Part Time

Nivel carieră

Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oraş

București

Număr posturi

1

Număr aplicanţi

0